Opublikowane przez:Andrzej Sadowski (administrator) - PB Group

Data: 04/10/2020 14:36:29
Kategoria: INNE ... | Tablica: Informacje | Źródło: gum.gov.pl
Komunikat Prezesa GUM w sprawie częściowego wznowienia pracy przez okręgowe urzędy probiercze
Szanowni Państwo,               
uprzejmie informuję, iż wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, z dniem 16 kwietnia 2020 r. nastąpi częściowe wznowienie przyjmowania wyrobów z metali szlachetnych do badania i oznaczania w urzędach probierczych. Ze względu na utrzymujący się stan epidemii i konieczność utrzymania rygorystycznych zasad bezpieczeństwa Pracowników i Klientów, wprowadzone będą następujące ograniczenia:

1. Okręgowe urzędy probiercze będą przyjmować tylko zapakowane pakiety, dostarczane przez kurierów lub konwojentów.
2. Przesyłki będą przyjmowane tylko w środy, czwartki i piątki (w godzinach pracy poszczególnych wydziałów), a następnie poddawane kwarantannie.
3. Po odbyciu kwarantanny wyroby będą odkażane środkiem dezynfekującym, na bazie alkoholu.
4. Informacja o planowanym nadaniu przesyłki oraz o liczbie sztuk, a także terminie odbioru musi być uzgodniona telefonicznie z naczelnikiem danego wydziału zamiejscowego (w Krakowie i w Warszawie - wydziału technicznego).
5. Opłatę za zgłoszone do badania i cechowania wyroby należy uiścić przelewem.

Szczegółowe informacje dotyczące procedur stosowanych w poszczególnych wydziałach zamiejscowych oraz numery telefonów do kontaktu z naczelnikami wydziałów będą podane na stronach internetowych OUP w Krakowie i w Warszawie.

Prezes GUM
dr hab. inż. Radosław Wiśniewski         

Warszawa, 10 kwietnia 2020 r.

Więcej ...
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.