Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 08/19/2020 15:04:41
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: galeria.legnica.eu
Wakacyjne Twórcze Spotkania w Legnicy
Od 5 sierpnia w każdą sobotę i niedzielę odbywają się warsztaty plastyczne dla dzieci. Spotkania organizowane są w Otwartej Pracowni Sztuki działającej przy Galerii Sztuki w Legnicy.

Warsztaty prowadzone są w 2 grupach: I w godzinach 11:00-12:30 i II w godzinach: 12:30-14:00, w Otwartej Pracowni Sztuki przy ulicy Chojnowskiej 19. Poświęcone są różnym technikom plastycznym (m.in.: linoryt, kalkomania ceramiczna, kolaż), które zaprezentują lokalni artyści m.in. Jelena Połujanowa, Adam Włodarczyk, Renia Michajłow, Agnieszka i Grzegorz Matwiejszyn, Katarzyna Sieradzka czy Adam Kopiec.  

Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały plastyczne oraz swobodną, kreatywną atmosferę!  

Zajęcia są bezpłatne, jednak ze względu na związane z obecną sytuacją wymogi sanitarne, przeznaczone są dla maksymalnie sześcioosobowych grup dzieci, które serdecznie zachęcamy do zapisu przez email.

Wszelkie szczegóły dotyczące warsztatów znajdziesz TUTAJ
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.