Opublikowane przez:Blanka Kłoda (Blanka_Kloda) - KINGY.PL

Data: 10/13/2020 18:40:40
Kategoria: Wystawy, Wernisaże, Wydarzenia | Tablica: Wydarzenia | Źródło: whitemad.pl
Targi Designu WZORY
WZORY to największe Warszawskie Targi Designu organizowane już od 6 lat. Ideą targów jest łączenie najnowszego polskiego designu i odbiorców, zainteresowanych posiadaniem pięknych przedmiotów.

WZORY to miejsce, w którym młodzi projektanci i nowocześni rzemieślnicy mają szansę pokazać swoje produkty ludziom. Odwiedzający targi mogą nabyć rzeczy unikalne, często tworzone ręcznie i przede wszystkim – eko i fair traid; często niedostępne w galeriach handlowych i stacjonarnych sklepach. Młodzi projektanci mogą skonfrontować swoje pomysły i produkty z rynkiem. Z energii, która wytwarza się na kolejnych spotkaniach w ramach Warszawskich Targów Designu, małe marki projektowe rosną, a odbiorcy mają coraz piękniejsze domy i wnętrza.

Najbliższe targi odbędą się w weekend 17-18 października, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy ul. Bracka 25 Warszawa.

Dowiedz się więcej na temat Targów Designu WZORY TUTAJ
jubicom.eu
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie.